Brillantohrringe
Weißgold 585, gemarkt "Palido", Brillanten zus. 1 ct, 7,1 g øG7
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
24.10.2012 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Brillantohrringe
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 24.10.2012 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 15.10. - 24.10.2012 |